Z dopisů, emailů a hodnocení zaslaných klienty...

Abychom pomohli zájemcům o audio kurz posoudit, zda je vhodný i pro ně, požádali jsme nedávno další vlastníky kurzu „Odhalená tajemství rentiérů: Jak vydělat miliony a stát se finančně nezávislým“ o jeho hodnocení.

Zde jsou úryvky z dopisů a emailů, které nám klienti zaslali. Někteří klienti nás požádali o nezveřejnění celého jména, ve všech případech ale můžeme při osobní návštěvě předložit originál zaslaného hodnocení:

"Líbila se mi stručnost a přitom pochopitelnost jednotlivých zvukových nahrávek. Ve finanční mapě se dobře orientuje, je jednoduchá a přehledná. Výborný je poznatek o důležitosti rizikového životního pojištění a pojištění trvalých následků úrazu. Jednoduché návody směřující k výběru jednotlivých pojistek. Minimálně 50% užitku mi dala hra Finanční Svoboda, je dobře provázaná s kurzem a opravdu si člověk při ní uvědomí a teprve mu dojde mnoho souvislostí ( dobrý a špatný dluh, kvalitní pojištění a jeho výběr, včetně nastavení pojistných částek, efekt dlouhodobé pravidelné investice atd.) Děkuji za kvalitně odvedenou práci při vytváření tohoto kurzu, i za jeho cenu , která myslím není nadhodnocená."

Zbyněk Najman

"Musím, říct že je to výborný nápad, který má podle mě ohromnou budoucnost. Moc mi to pomohlo, lidově řečeno "nakoplo" uklidit si, udělat si pořádek ve financích, zjišťuju teď, co všechno vlastně někde mám, nikdy jsem si to nesumarizovala, nepočítala. Je to motivující, protože jsem před duchodovým věkem, takže to přišlo za 5 minut 12 a mám ještě čas na tom začít aktivně dělat."

Ivana Čepková

"Kurz naplnil mé očekávání na 110 %. Výsledky se určitě dostavily. Kumulace kapitálu, užívám to u svých klientů v rámci finančního poradenství a sám u sebe, takže výsledky jsou. Pak taky klienty odkazuji na vaše články. Určitě je to pozitivní.
Jen ta tužka stojí za nic. Podle mě tam máte nekvalitní tužku, která toho moc nevydrží na popsání. Chtělo by to lepší tužku."

Milan Troščák
*Poznámka vydavatele: Na základě připomínky k vadné prupisce jsme klientovi poslali pár náhradních.

"Váš kurz je bezvadný, přináší spoustu zajímavých a v praxi snadno uplatnitelných rad, které jsem již využila, a které ještě v budoucnu využiji."

Monika Benáčková

"Kurz mé očekávání splnil. Spousta věcí jde dneska do investic a kurz je hodně zaměřený na investice. To se mi hodně líbilo. Poradenství dělám delší dobu, se spoustou věcí jsem souhlasil, kurz je na hodně vysoké, odborné úrovni.

Celkem se mi líbilo budování finanční nezávislosti, prožití ideálního dne a určení částky na finanční nezávislost. Bylo to velmi jednoduché, používám to, když chce člověk rentu, ví, jaký potřebuje kapitál, aby už nebyl závislý na svém příjmu. A že je to možné do 15 let. Bylo to dobré, super, hodně jsme se v některých názorech potkali."

Jaroslav Trávníček, Ostrava

"Jsem začátečník ve finančním poradenství a Váš audio kurz mi hodně pomohl."

Anna Wágnerová, Česká pojišťovna

| Tisk | Nahoru |